Auto na abonament – usługi

Na rynku działają firmy, które oferują wynajem aut bez sprawdzania historii kredytowej klienta, bez względu czy jest to klient indywidualny czy też firma. Nie ulega wątpliwości, że auto bez bik to bardzo dobre rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy są przykładowo wpisani do krajowego rejestru dłużników i nie mają szans zyskać wsparcia finansowego ze strony instytucji bankowej.
Wynajęcie auta a historia kredytowa?
Z całkowitą czyli stu procentową pewnością zarezerwowanie auta na długi okres czasu bez sprawdzania historii kredytowej, a zatem zweryfikowania na przykład negatywnych wpisów w BIK, to sposób dla wszystkich zadłużonych, którzy potrzebują auta bądź to na co dzień, bądź do pracy.

Jest to oferta ukierunkowana zarówno do klientów indywidualnych, a więcej osób, które potrzebują auta na co dzień, jak także do klientów biznesowych, a więc firm czy spółek działających w różnorakich branżach, przykładowo w biznesie transportowej czy budowlanej, gdzie odpowiednie samochody dostawcze są fundamentem działalności. Jak się zatem okazuje, samochód na abonament to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać zarówno osoby potrzebujące auta np do pracy, jak też firmy, które muszą dysponować fachową flotą samochodów. Warto wspomnieć o tym, że jest to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim osobom zadłużonym, jak też firmom, które mają negatywne wpisy w BIK. Taki wynajem długoterminowy to także sposobność wykupu auta po zakończeniu umowy. Nie jest to natomiast warunek obligatoryjny, dlatego z tej sposobów można korzystać albo również nie.

Sprawdź również informacje na stronie: wypożyczalnia samochodów Katowice cennik.

Share

Leave a Comment