Darmowe użytkowanie popularnego programu księgowego

Kluczowym wyposażeniem każdej księgowej jest specjalistyczny program. To właśnie on pozwala codzienne księgowanie wszystkich faktur , a dodatkowo innych dokumentów. W teraźniejszych czasach na naszym rynku można znaleźć kilka świetnych programów księgowych, więc dość ciężko jest podjąć decyzję o zakupieniu jedynie tego jednego, najlepszego.

Program księgowy kupuje się na licencję wymagającej stałej, comiesięcznej opłaty. Warto zatem przedtem z dużą dokładnością sprawdzić, czy konkretny program księgowy jest wart waszych środków majątkowych. Wersja demo Comarch Optima dostępna jest w pełni bezpłatnie przez okres sześćdziesięciu dni. Jest to zdecydowanie wystarczający czas, by z dokładnością sprawdzić dany program księgowy i oszacować, czy jest on warty waszych środków finansowych. Warto więc korzystać z wersji demo Comarch ERP Optima, skoro nie wiąże się to z poniesieniem żadnych dodatkowych kosztów.
Zainstalowanie wersji demo programu Optima zajmie wam maksymalnie kilka minut. Po jego uruchomieniu rozpocznie się odliczanie sześćdziesięciu dni okresu użytkowania skryptu. Po jego zakończeniu będziecie musieli sami zdecydować, czy chcecie wykupić pełną wersję tego skryptu. Jego cena wcale nie jest wyższa, niż innych skryptów dostępnych na naszym rynku. Cieszy on się jednakże ogromną popularnością wśród księgowych, gdyż pozwala na szybką i efektywną pracę. Posiada również bardzo łatwy interfejs, dzięki czemu wręcz mało doświadczone, nowe księgowe są wstanie bardzo szybko nauczyć się obsługiwania tego skryptu.
Sprawdź: demo Comarch Optima.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment