Kiedy wezwać pomoc drogową?

Jeżeli podczas podróży samochodem doszło do jego awarii albo również do kolizji, wówczas powinno się skorzystać z rozwiązania, jakim jest pomoc drogowa, która oferuje bardzo duży zakres usług. Pamiętajmy jednakże, by skorzystać z usług doświadczonej firmy, która oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
Pomoc drogowa – co należy wiedzieć?
Należy rozpocząć od tego, że firmy oferujące pomoc drogową powinny działać w sposób kompleksowy, jak także całodobowo oferować swoim klientom pomoc na drodze.

A przy tym, w ramach usług powinno znajdować się w głównej mierze holowanie, w sytuacji kiedy samochód nie może być naprawiony na miejscu. W przypadku kolizji wypadku albo zjechania z drogi pomoc drogowa powinna obejmować również wyciągnie pojazdu z rowu, awaryjne odpalanie samochodu czy dowóz paliwa. Nie zapominajmy także o tym, że samochody pomocy drogowej są specjalnie przystosowane, dlatego możliwe jest udzielenie wsparcia technicznego na miejscu, przykładowo na autostradzie, kiedy samochód ulegnie awarii. W sytuacji bardziej niebagatelnych awarii technicznych, kiedy doraźna pomoc techniczna jest niewystarczająca, wtedy warto skorzystać z opcji, jaką jest laweta, która dowiezie uszkodzony albo niesprawny technicznie samochód do warsztatu, gdzie zostanie poddany przeglądowi i naprawiony. Jak się więc okazuje, pomoc drogowa to szeroki zakres usług, który obejmuje między innymi wymianę koła na drodze, awaryjne odpalanie z kabli, jak także dostarczenie pojazdu zastępczego z OC sprawcy czy rozładunek pojazdu z tira.

Sprawdź tutaj: auto pomoc Kraków.

Share

Leave a Comment