Maszyny dla twojej firmy

Pan Antoni od kilkudziesięciu lat pracuje w jednym zakładzie produkcyjnym. Jest cenionym pracownikiem nie wyłącznie z racji swojego doświadczenia.

Posiada on też bardzo dużą wiedzę, którą dzieli się z każdym, kto do jego zakładu dołącza. A w ciągu lat, takich ludzi przewinęła się cała masa. Przyjmowano wszakże tylu chętnych do tego aby obsługiwać wózek paletowy masztowy. Nie każdemu takie prace odpowiadały. Dla jednych były zbyt nudne, dla innych zbyt uciążliwe. Niekiedy ludzie rezygnowali z tej pracy, bo decydowali się na inna.
Pan Antoni nie narzekał i nie wybrzydzał. Choć zaczynał jako osoba, która obsługiwała wózki paletowe wysokiego składowania, przenigdy nie wymigiwał się od swoich obowiązków. Tym bardziej , że nie za każdym razem szło mu w pracy tak, jak żeby chciał. Zdarzały się sytuacje kryzysowe i takie, w których dostawał reprymendy. Z w pewnych sytuacjach jednakże jego zaangażowanie i praktykę zaczęły przynosić efekty. Praca zaczęła sprawiać mu coraz większą przyjemność, bo wiedział wnikliwie co ma robić i na jakich zasadach działa zakład produkcyjny w którym pracuje. Z zdarza się, że zyskał on bardzo duży szacunek pracodawców. Choć nie konsultowali oni z nim tego, czy oklejarka cena jest taką, która należy za nią zapłacić, to wiedzieli perfekcyjnie, że mogą oni na pomoc Antoniego liczyć zawsze. Czy chodziło o przyuczenie nowego pracownika, czy przyjście na zastępstwo, jeśli ktoś w danym dniu nie mógł przyjść do pracy. Pan Antoni miał także bardzo dobry wpływ na innych pracowników. Umiał ich przekonać do przyjścia do pracy w sobotę czy niedzielę, o ile wymagała tego pilna sytuacja.
Zobacz również: nożycowy wózek paletowy.

Share

Leave a Comment