Profesjonalna rehabilitacja wykonywana u pacjenta

Kilka tygodni temu złamałem nogę. Poszedłem z kolegami z Gdańska rozerwać się po pracy i po prostu zagrać w piłkę nożną na Orliku. Starałem się wypaść jak najlepiej, niemniej jednak jak to zwykle bywa wówczas dzieją się nieprzewidziane okoliczności.

Skończyło się tak, że po starciu z jednym z kolegą złamałem nogę. Byłem tym faktem przerażony. Okazało się, że czeka mnie rehabilitacja. Na szczęście moja znajoma doradziła mi fachowego rehabilitanta. Okazało się, że nie musiałem dosłownie wychodzić ze swojego domu, co byłoby dla mnie faktycznie niezwykle trudne i uciążliwe. Zwłaszcza, że w domu jedynie tata ma prawo jazdy, a pracuje stosunkowo do późna. W każdym razie cieszyłem się, że mogą korzystać z pomocy fachowców, którzy zwyczajnie przyjeżdżali do mnie na kwadrat. Na początku byłem bez wątpienia pełen obaw, jak to wszystko będzie wyglądało. Jednakże mój terapeuta rehabilitacyjny to człowiek o złotym sercu.
Ma nie tylko wiedzę i doświadczenie, a także dobre podejście do wykonywanego zawodu. Co jakiś czas coś zażartuje, dlatego atmosfera jest niezwykle przyjemnaa. Najbardziej istotne jest jednak to, że bardzo dobra ta rehabilitacja ogólnie rzecz biorąc przebiega zgodnie z planem. Czuję, że krok po kroku wracam do odpowiedniej sprawności w nogach. To jeszcze trochę potrwa, aczkolwiek cieszę się, że udało mi się natrafić na fachowców, którzy wykonują tego typu usługi zgodnie z najwyższymi standardami. Szczerze mówiąc wcześniej przed tym niefortunnym wydarzeniem dosłownie nie wiedziałem, że jest taka możliwość. W każdej chwili wydawało mi się, że trzeba koniecznie iść do placówki prywatnej albo publicznej i tak dalej. Wręcz nie wiem, jak bym to zrobił, bo początkowe dni były dla mnie realnie niezwykle trudne. Tym bardziej cieszę się, że znajoma powiedziała mi o takich medycznych fachowcach, którzy przyjeżdżają do mnie do domu i po prostu sukcesywnie realizują plan terapii rehabilitacyjnej. Wierzę, że przyniesie to odpowiednie efekty.
Sprawdź: zajrzyj tam.

Share

Leave a Comment