Tania kasacja samochodów osobowych

Polskie drogi zdecydowanie nie są uznawane za bezpieczne i nie jest to dziwne, skoro co roku odnotowujemy kilkadziesiąt tysięcy wypadków drogowych. Niestety, niemniej jednak wystarczy dosłownie zwykła kolizja, abyśmy w ciągu zaledwie kilku sekund stracili kilkadziesiąt tyś. złotych. Wartość samochodu powypadkowego w dużym stopniu spada, dlatego nie za każdym razem opłaca się go naprawiać.

Oczywiście, jeżeli już uważacie, że wasz samochód osobowy da się naprawić, to warto oddać go do warsztatu. W zdecydowanej większości przypadków okaże się jednakże, że w pełni nieopłacalne jest naprawianie waszego auta, gdyż jego wartość będzie prawie że podobna, jak koszt naprawy. W takiej okoliczności zostaje wam wybranie tylko i wyłącznie jednego z dwóch możliwych rozwiązań.
Pierwszym z nich jest kasacja samochodów. Możecie zatem poświęcając własny czas wyjąć wszystkie części z waszego samochodu osobowego nadające się do dystrybucji, a następnie oddawać wasze auto do kasacji. Sama usługa kasacji jest jednak dosyć droga, a sprzedanie części nie jest wcale takie proste. Ciężko wam będzie wyszukać kupca na wasze części, jeśli nie posiadanie warsztatu samochodowego. O wiele prostszym rozwiązaniem będzie odnaleźć polecany skup samochodów powypadkowych, który zapłaci wam za wasz samochód. W ten sposób w tej samej chwili zdobędziecie troszkę dodatkowej gotówki ze dystrybucji waszego samochodu osobowego i nie będziecie musieli płacić za skup. Jest to proste rozwiązanie i zdecydowanie o wiele wygodniejsze, niż samodzielne próbowanie sprzedawania części, a następnie płacenie kilkuset zł za zezłomowanie waszego pojazdu.
Warto sprawdzić: Auto Kasacja Warszawa.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment