Tradycje weselne

Wesele jest takim wydarzeniem, które wspomina się latami. W wielu sytuacjach przedmiotem tych wspomnień są wydarzenia o pozytywnym charakterze, a niekiedy całkowicie odwrotnie.

Nie prawie każde bowiem wesele wygląda i przebiega tak samo. W pewnych sytuacjach zdarza się tak, że mimo usilnych starań dochodzi do wydarzeń, których wolałoby się uniknąć. Ma możliwość się na przykład zdarzyć tak, że sprzęt, jaki posiada do dyspozycji DJ na wesele Kraków, zawiedzie. Z całkowitą czyli stu procentową pewnością wielu z nich jest przygotowanych na takie okoliczności, jednakże w każdej chwili sprawia to swego rodzaju zamęt.
Na wielu weselach podaje się alkohol. Chyba nie posiada wesel, gdzie go nie ma, a alkohol, jak wiadomo, robi z ludźmi cuda. Jeżeli ktoś posiada słabą głowę albo staje się nadpobudliwy po alkoholu, to ma możliwość dojść na weselu do różnego rodzaju kłótni i nieporozumień. Wujkowi z Czeladzi może nie spodobać się zatrudniony na wesele wodzirej Kraków. I o awanturę bardzo łatwo. Choć ludzie starają się pilnować i robią wszystko, ażeby zachować fason na weselu, nie w każdej chwili się to udaje. I takie wydarzenia teraz wspomina się po latach. Na pewno, gdy udaje się uniknąć awantur i kłótni w trakcie wesela, to jest to powód do dumy. I niekiedy zdarza się tak, że konferansjer Kraków dziękując gościom za udaną imprezę, jest z nimi całkowicie szczery. Choćby są i tacy goście weselni, którzy czekają na jakąś bójkę, czy kłótnię. Bo tak jest ciekawiej. Wtedy wesele wspomina się jako to, na którym Tomek stracił ząb, a wujo Mietek złamał sobie nos. Historie weselne są przekazywane przez pokolenia, jeżeli już na 100 procent jest się czym chwalić.
Zobacz więcej: Dj na wesele Kraków.

Share

Leave a Comment