Feromony męskie

Feromony są substancjami, które produkowane są przez rośliny i zwierzęta. Feromony produkują też ludzie. To niewiarygodnie delikatne substancje zapachowe, które mogą posiadać bardzo zróżnicowane działanie. W świecie zwierząt mocne feromony decydują o tym, jaką pozycję dany osobnik zajmuje w stadzie.

Posiadają również duży wpływ na atrakcyjność płciową. Mogą także spełniać funkcje ochronne, ostrzegawcze i wabiące. Są one na tyle skuteczne, że zaczęto je wytworzyć na skalę przemysłową.
Decyzje takie poparto licznymi badaniami, które potwierdziły, że działanie feromonów jest w rzeczywistości bardzo duże i że dzięki nim postrzeganie danej osoby ma możliwość być rzeczywiście inne. Teraz wytwarza się te substancje w celach sprzedażowych. Zwykle sprzedawane są w drogeriach i perfumeriach, gdzie lub dolewa się je do wybranych perfum albo decyzję o ich użyciu zostawia się klientowi. Wówczas on sam może stosować feromonów wówczas, kiedy pragnie, a nie za każdym razem, gdy stosuje kupionych perfum. O tym, czy feromony są skuteczne na co dzień przekonuje się wiele osób. A te, które miały okazję doświadczyć ich funkcjonowania, nie umieją zwykle już z nich zrezygnować. Feromony zazwyczaj posiadają wpływ na ichniejszym żywot zawodowe i osobiste. Jeżeli już feromony są świetnie dozowane zwykle jest to wpływ pozytywny. Takie substancje mogą posiadać wpływ na kunszt płciową i pozycję, jaką zajmuje się w pracy. To szczególnie chętnie wykorzystywane substancje przez przedstawicieli handlowych albo osoby, które w swojej pracy muszą zarządzać ludźmi. Feromony ułatwiają im to zadanie.
Polecam: działanie feromonów.

Share

Leave a Comment