Sklep z płytkami z cegły

Cegła dekoracyjna jest jednym z najpopularniejszych sposobów na ozdobienie wnętrza. Dodaje ona uroku i klasy, sprawiając że wnętrze wygląda bardziej przytulnie. Stara cegła jest bardzo chętnie wybierana do wnętrz wykończonych w stylu loftowym, chociaż kontroluje się też w innych stylizacjach.

Można zauważyć że cegła na ścianę coraz częściej jest wybierana przez dekoratorów pomieszczeń i zdecydowanie coraz więcej osób z niej korzysta wykończając swoje mieszkania, domy albo lokale użytkowe.
Jaką cegłę dekoracyjną wybrać
Wybór cegły dekoracyjnej zależy oczywiście od tego gdzie ona ma znaleźć swoje użycie a także w jakim stylu jest wykańczane pomieszczenie. Ważnymi szczegółami też będą wielkość płytek, kolorystyka, rodzaj mebli. Wszystko to trzeba wziąć pod uwagę aby wnętrze wyglądało spójnie i elegancko. Wybór cegły na ścianę powinien być przemyślany i świetnie dostosowany do potrzeb danego pomieszczenia.
Najlepiej w wyborze pomoże sklep z płytkami ceglanymi. Tam będzie można spostrzec różnorakie rodzaje cegły, w wielu barwach. Pokaże on próbki które można wprost porównać np ze ścianą albo meblami i zobaczyć czy dany rodzaj cegły oraz jej kolor pasuje do reszty.
W mieszkaniach lub niedużych lokalach użytkowych cegła dekoracyjna powinna być stosowana raczej jako dodatek, a nie jako podstawowy element. Najlepiej wykończyć jedną ścianę ceglaną. Wtedy cegła będzie stanowiła element ozdobny i przyciągający uwagę. Kolorystycznie odcień powinien być zbliżony do reszty pomieszczenia i nie tworzyć zbyt wielkiego kontrastu.

Zobacz także: sklep z płytkami ceglanymi.

Share

Leave a Comment