Dzielny pacjent – naklejki

W zwiększającej się liczbie gabinetów lekarskich oraz stomatologicznych pojawiają się na stałe drobne upominki przeznaczone dla najmniejszych pacjentów, a zatem dzieci. Musimy sobie zdawać sprawę, że takie niewielkie gadżety, przykładowo takie jak naklejki dzielny pacjent, są bardzo cenne dla każdego dziecka, dlatego warto je używać przy każdej wizycie dzieci.
Naklejki nagrody dla dzieci- co powinno się mieć świadomość tego?
Trzeba rozpocząć od tego, że wizyta u lekarza czy również dentysty jest dla dziecka stresująca, często wiąże się także ze strachem.

Dlatego warto stosować takie sposoby, które pozwalają dziecku poczuć się lepiej w gabinecie lekarskim czy te stomatologicznym. Nie ulega wątpliwości, że takim właśnie sprawdzonym przynoszącym bardzo dobre efekty sposobem są dzielny pacjent zabawki. Są to drobne gadżety, które wręczane są dzieciom podczas wizyty. Mogą być to na przykład gadżety nawiązujące do dbałości o zęby, a więc przykładowo breloki z w kształcie zębów czy również szczoteczek do zębów. Pamiętajmy o tym, że takie drobne upominki czy też naklejki dla dzielnego pacjenta sprawdzą się zarówno u dentystów, jak także w gabinecie pielęgniarek czy gabinecie lekarskim. Warto nagradzać małe dzieci, tak ażeby wizyta lekarska czy także stomatologiczna nie kojarzyła im się ze strachem i stresem, a z czymś pozytywnym, co wywołuje uśmiech na twarzy. Dzięki temu każda kolejna wizyta będzie przebiegała w bardziej przyjaznej atmosferze, a to będzie korzyść nie tylko dla dziecka, ale także dla dentysty, lekarza a także rodziców.

Źródło informacji: nagrody stomatolog.

Share

Leave a Comment